Follow Me

Мокрі п'ятьBy  Myzzza     неділя, квітня 05, 2015    Мітки:, 
Вперше за 5 років ми так тепло одіті на Макаруськіне день народження. 

Після виготовлення загону жабенят, в котрі ми склали смаколики для діточок в садочок, після побаченного за вікном сніг-дощ-вітер. Було вирішено всі ігрища залишити на Пасху. Та продовжити минулорічне святкування ДР з водою. Може вийде традиція)))
Цого разу видправилися ми в дельфінарій, та отримали від цієї подорожі дуже приємні враження. Наша дитина вперше побачила дельфінів, а я вдруге (перший раз бачила у роки три))

після ріжемо-клеємо-складаємо, дотягтися до фотоаппарату сил не було)))До відвідень дельфінарію мій синочок казав, що стане гонщиком коли виросте. А після шоу, заявив, що буде вчитися на тренера дельфінів) Чесно кажучи ми з чоловіком також позаздрили роботі цих хлопців)


© Myzzza

All contents of this blog are subject to copyright. You may not copy, dissemination (including by copying to other sites and resources on the Internet) or any other use of the information and facilities without prior authorization.альтернативный текст

6 коментарів:

 1. Вітаю!!! Хай росте здоровеньким й має щасливу долю!

  ВідповістиВидалити
 2. Мамине сонечко з Днем народження! :) Міцного здоров'я, безліч яскравих вражень, цікавущих відкриттів і радості-щастя без меж!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Вітаю Макарчика із круглою датою :) Рости здоровим та розумним :)

  ВідповістиВидалити
 4. Який він кльовий!! Мама-чарівниця стільки жабенят наробила)), круть!

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую вам всім за привітання! Обов'язково все здійсним, всі побажання! )))

  ВідповістиВидалити

myzzzadreams. На платформі Blogger.

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

Translate