Follow Me

Фестиваль вуличної їжіBy  Myzzza     пʼятниця, серпня 29, 2014    Мітки:,, 

З появою Instagram, все більше і більше людей залишають у ньому фото того, що вони збираються з'їсти. А я презентую вам фотографії з фестивалю вуличної їжі, який проходив у Києві. Так-так, нам потрібно готуватися влаштовувати великий бенкет на всю країну. Адже коли ми остаточно виженемо шкідників зі свого будинку, нам потрібно буде пригощати смаколиками наших воїнів. Ну і самим знімати стрес тістечками і надзвичайно смачним українським шоколадом.
Ну і нагадую, що ми Їмо тільки українське, своє рідне - 482!

(Банер стирила ТУТ)

На Фесті було предсталено багато національних кухонь. Адже Україна багатонаціональна країна, де кожна людина відчуває себе вдома. Тому всі, хто вважає Україну своєю домівкою кормили й своєю кухнею, а це - Кавказька, Грузинська, Армянська, Американська, Європейська (Чеську, Польську, Англійську та Францюзьку було помічено мною), Кримсько-татарська ну і звичайно Українська. Весь прибуток пішов на підтримку армії. 
А так виглядали місця для відпочинку і вживання їжі та спілкуванняЛюбіть Україну, смакуйте її! Бо вона смачна як молоко матері!


© Myzzza

All contents of this blog are subject to copyright. You may not copy, dissemination (including by copying to other sites and resources on the Internet) or any other use of the information and facilities without prior authorization.альтернативный текст

5 коментарів:

 1. ух скільки смаколиків, нути вмієш передать настрій!

  ВідповістиВидалити
 2. Оля, ДУЖЕ класні,смачні ,яскраві, цікаві фотографії!!!
  Так захотілося туди, така їжа красива и апетитна! От що значить, фотографує профі! :-)

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую дівчата, це мабудь відсотків 10 від того що було. Мій дєть просто дуже хотів на дитячі забави, тому пройшлась скоренько між рядами)

  ВідповістиВидалити
 4. Смакота яка! Хочеться все зкуштувати))

  ВідповістиВидалити
 5. Аааа, яка смакота! Фотографії неймовірні.

  ВідповістиВидалити

myzzzadreams. На платформі Blogger.

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

Translate