Follow Me

День равликаBy  Myzzza     неділя, червня 01, 2014    Мітки:, 

Нарешті закінчелась ця "русская весна", попереду справжнє світле й тепле українське літо! Дуже приємно розпочинати морський сезон зі свята діточок, бо то є наше найцінніше у світі. 

А пишу вам, знаходячись на землі козацкій, з самої Січі Чортомлицькій, де я народилася та виросла, де віками продовжує квітнути наша Україна!
Трохи дощик нас купає на цьому тижні, та нам зась... тимпаче равлики стадами бігають поміж квітів, а діти бігають з банками й збирають цих равликів)))


за містом ще невідквітли макимайдан мого містечка


Іван Сірко - кошовий отаман Запорізької Січі. Похований біля мого рідного міста.


Прапори України прикрашають будинки та площи, жінки та діти прикрашають себе синьо-жовтими стрічками, а випускники пройшлись головною вулицею, яка просягається через усе місто, вітаючи себе та перехожих вигуками "Слава Україні!", а потім заспівали останній хіт нації "Ла-ла-ла-ла-ла-ла"
А ми продовжували бігати під дощем по калюжам і ловити равликів, хто у банку, а хто у кадри)))А квітів у дворі неймовірно багато, нажаль ще не наповнили два озерця на клумбі, там усе літо мешкають рибки. Маю надію що ще встигну зафотати водойму.


око)))
а це малеча прикрашала калюжі пелюстками троянд та півонії, які вже почали відходити)))


Кішка-грім, ця дама й собаку зїсть, а от дітей любе, дітям можна й за хвоста поносити)))жасмин

а це слимак - (як діти сказали) дурак, без дому в дощ ходе)))

Ось така квітуча моя рідна домівка. Давайте будемо тримати небо чистим, світлим та сонячним... заради наших дітей! Заради їх майбутнього ми повинні будувати теперішнє з твердою та щірою метою, цеглинку до цеглинки, зважено та надійно... бо то є наші діти, найцінніше що нарожує людство!

Любіть дітей, даруйте їм любов та ніжність, будьте щірими і дивіться частіше в їх очі!
Та любіть Україну, як свою дитину!


© Myzzza

All contents of this blog are subject to copyright. You may not copy, dissemination (including by copying to other sites and resources on the Internet) or any other use of the information and facilities without prior authorization.альтернативный текст

Немає коментарів:

Дописати коментар

myzzzadreams. На платформі Blogger.

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

Translate