Follow Me

В пошуках замку принцеси ХолліBy  Myzzza     субота, квітня 26, 2014    Мітки:, 

Трохи втомившись від революційно-військових подій, маючи попереду день народження нашого синульки, вирішили поєднати приємне з корисним. Сто років не бачили друзів, а ми з сином взагалі не бачили закарпаття, тому чухнули на зустріч до чарівного містечка Мукачево.
В перший же день повели нас друзяки до Замку Паланок. Це було першою метою, бо тільки так наш малюк зголосився витримати дорогу, яка коштувала нам 18 годин. (Трішки поїхали не трасою, а там дорога не дозволяла більше 30км/год... ну то таке, зато побачили дуже гарну природу нашої милої України та файне місто Тернопіль). Так от, наша дитина любе мульт про принцесу фею Холлі, її друга ельфа Бена та няню Сливку. Тому коли сказали що там є замок, він одразу закричав, що там живе Холлі і дуже мужньо витримав дорогу. Далі мабудь пригоди в замку будуть в фотографіях з коментарями. А Мукачево дуже-дуже гарне місто, з вузенькими вулочками, з приємними кав'ярнями... з горами навкруги. Така собі маленька Прага. Я закохалася з першого погляду!!!


проїжджаючи такі поля хіба можно не зупинитись, га? 

кудись возять конячок, свинок та корівок... і такі вантажівки по дорозі траплялись протягом годин двух."Я ненавидів поп, я слухав тіко рок-н-рол 
Камон Вася, старайся не трусити попіл 
Добий, бродяга, п'ятку і поїдем 
В файне місто Тернопіль"

ось, замок принцеси Холлі, а в народі просто Замок Паланок))

Замок у мініатюрі, який викликав шквал емоцій...він найшов свою принцесу!)))

А це вже наш тато визволєя принцесу с полону)))


Якшо почитити історію замку, то можна дізнатись що колодязь цей глибиною понад 85 метрів!
З 1396 по 1414 року замком володів Подільський князь Федір Коріятович. Це не перші згадування про замок, але перший дядько у якого є задокументована тамошня прописка)


Осьо вам креєвиди з балкону.


мої мужички приїхали шукати принцесу, а зрозуміли шо вона приїхала з ними)

Там є усіляки музеї у приміщеннях замку, але то треба не по фотках дивитись, а своїми очима. А ось сувенірними лавками я вас позаманюю трохи)


там на горі ще трохи снігу, а тут +20


Вони пили каву зранку дивлячись на ці кольорові краєвиди.. трохи заздрю


далі буде...
  

© Myzzza

All contents of this blog are subject to copyright. You may not copy, dissemination (including by copying to other sites and resources on the Internet) or any other use of the information and facilities without prior authorization.альтернативный текст

2 коментарі:

  1. Чарівне місце і прекрасні фотографії?
    Дякую за екскурсію! :-)

    ВідповістиВидалити
  2. О, кльово у тебе вийшло! Я от також збираюсь всі фото з замку до купи зібрати і написати.

    ВідповістиВидалити

myzzzadreams. На платформі Blogger.

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

Translate